Birlesik Dünya Çapinda Operasyonlar

URS, kendisine akreditasyon acentesi olarak, tamamen güvenilen ve uluslar arasi taninan UKAS(United Kingdom Accreditation Service)'i ve UKAS logosu ( çek isareti ve kraliyet taci)'nu seçmistir.

Dünyada birçok akreditasyon acentasi bulunmaktadir. UKAS(United Kingdom Accreditation Service)'ta bu akreditasyon acentalarindan birisi olmasina karsin, UKAS, URS gibi sertifikalandirma kurumlarini denetim ve kontrol altina almak için kurulmus ilk kurumdur.

Sonuç itibariyla,UKAS bu tür denetim ve kontrol alaninda çok büyük bir pratiksel ve metotsal tecrübeye sahiptir.UKAS kesinlikle denetledigi kurumlarin dogru operasyon ve görüntülenmesi ile ilgili koymus oldugu uygulama kurallari konusunda öncüdür.Buna ek olarak diger akreditasyon acentelerinin kendi kontrol ve metotlarini belirlemesinde onlara yardimci olmustur.

NEDEN URS?

URS benimsenmis yönetmeliklerin, nasil yorumlandiklari önem tasimaksizin, mutlaka organizasyon açisindan yararli olmasi gerektigine, aksi taktirde yönetmeligin tamami ile gereksiz ve sikinti verici bir hale gelecegine inanir.

URS ana görevi bir organizasyonun yönetim sistemini ile ilgili gerekli standartlar (ISO 9001, ISO 14001) çerçevesinde görüs belirtmek ve bunun sonucunda gerekli yargiya varmaktir. URS denetçileri is hayati tecrübelerinin yani sira teknik bilgileri dogrultusunda seçilmislerdir. Seçim kriteri ders vermek yerine dinleme prensibini tesvik etmeyi garanti eder, buda operasyon prosedürü ile müsterinin is aktivitesinde her seyin daha iyi anlasilmasini saglar.

Buna ek olarak, rekabetçi fiyat politikasi ve esnek ödeme yapisina baglilik, karsilikli anlayisa dayali bir ortaklik gelistirir.